Falloplastyka Reda

Osiągnięcie wzwodu jest częstym problemem u sporej ilości mężczyzn. Trudności te dotyczą kilku milionów osób. To naturalnie liczba w Polsce. Na całym świecie są to kilkukrotnie większe ilości osób. Zaburzenia wzwodu są strasznie niekomfortowym kłopotem, który należy leczyć. Niezdolność erekcji niestety nie powoduje na wszystkich potrzeby wybrania się do specjalisty. Podobno tylko 15% osób płci męskiej odwiedza specjalistę. Regularne chodzenie na badania będzie w stanie pomóc usunąć trudności ze wzwodem oraz zareagować na możliwe poważniejsze choroby. Celem tego artykułu jest pokazanie możliwych metod walki z zaburzeniami wzwodu.

Na początku warto przedstawić rzeczy, które mogą wzbudzać zaburzenia wzwodu. Syndromy są różne, jak i są uwarunkowane od wieku danej osoby. Dla przykładu wśród młodzieży i ludzi młodych powszechnym kłopotem jest psychika, stres i kompleksy. Wśród ludzi w starszym wieku przyczyną problemów intymnych jest nadmierny stres lub nadmierne przepracowanie. Za zaburzenia z erekcją mogą być też odpowiedzialne problemy sercowe.


Problemy z erekcją przeważnie rozwiążemy wielce prostymi sposobami. Istotna jest także aktywność fizyczna. Jednakże nie rozchodzi się tutaj jedynie o niedługi marsz z psem. Sport, bieganie, basen — powinniśmy zapewnić sobie spory wysiłek. Gdy nawet udamy się do specjalisty, a nasze efekty nie będą zbyt dobre, to nie zaczynajmy badań i leczenia od leków, lepiej polepszyć styl życia. W następnym kroku można dopiero myśleć o leczeniu.

Należy być świadomym, że trudności z erekcją nie zawsze są efektem dolegliwości. W niektórych kwestiach problem jest natury psychologicznej. W momencie jedyną możliwością jest udanie się do fachowca. Bardzo często w takich przypadkach otrzymuje się leki, które dają możliwość na uzyskanie erekcji. Wszelcy lekarze polecają osobom starszym regularne odwiedziny u urologów.

W Polsce da się przebierać spośród paru specyfików. Można używać na przykład leki, które zapewniają gotowość do odbywania stosunku intymnego przez kilkadziesiąt godzin. Niezbyt przyjemnym, ale za to efektywnym leczeniem będzie tzw. fala uderzeniowa. Zastosowanie implantu, to zaawansowany zabieg, ale likwidujący kłopot raz na zawsze.